www.birdlife.lt

Paieška

Sužinok viską apie paukščius

  Veikla
  Naujienos
  Apie LOD
 Narystė draugijoje
 Draugijos sandara
 Parama
  Paukščių tyrimai
  Renginiai ir akcijos
  LOFK
  Jei radote paukštį...
  Projektai

 LOD > Apie LOD > Parama


 

Jūs galite paremti LOD veiklą!

Pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą galite mus paremti, pervesdami 2 proc. nuo savo pajamų mokesčio sumos.  2 % iniciatyva – tai valstybės suteikta galimybė ir teisė Lietuvos piliečiui, tokiam kaip Jūs, nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 % nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Kitaip tariant, visi mokame tam tikrą pajamų mokestį, kurį vėliau valstybė sudarinėdama biudžetą paskirsto pagal prioritetus ir poreikius.  Šiandien kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į valstybės biudžeto planavimo procesą ir nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 % nuo jo sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Prašymai mokesčių inspekcijai turi būti pateikti iki šių metų gegužės 1 d. Visus, norinčius mus paremti, kviečiame tai padaryti - neatidėliokite ir paskirkite 2 % Lietuvos ornitologų draugijai:
1. Jums tereikia užpildyti prašymo blanką FR0512.doc, įrašant savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą, telefoną ir elektroninio pašto adresą. Taip pat įrašykite užpildymo datą, o apačioje parašykite savo vardą ir pavardę bei pasirašykite. (Užpildymo taisyklės FR0512_taisyklės.)
Prašymą taip pat galite užpildyti per elektroninę deklaravimo sistemą, atsisiuntę programą ABBYY eFormFiller 2.5.
2. Tiesiogiai ar per įgaliotą asmenį pristatykite prašymą apskrities mokesčių inspekcijai iki einamų metų gegužės 1 d. Jei pagal Lietuvos Respublikos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote deklaruoti pajamas, kartu su prašymu reiktų pateikti ir metinę pajamų mokesčio deklaraciją.
Užpildytą prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai galite pristatyti paštu, asmeniškai, per darbovietę. Detalesnė informaciją apie 2 % pajamų mokesčio įstatymą: www.labdara-parama.lt/, www.vmi.lt .

Norint paremti mūsų draugijos veiklą reikia Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikti nustatyto pavyzdžio prašymą ir joje nurodyti paramos gavėją:

Lietuvos ornitologų draugija 
Įm. kodas 191692933 
Adresas: Naugarduko 47–3, LT-03208, Vilnius 
Atsisk. sąskaita: LT74 7300 0100 0245 1175 
bankas Swedbank

Primename, kad užpildytas prašymas pateikiamas regioniniam Valstybinės mokesčių inspekcijos padaliniui iki einamų metų gegužės 1 d. 

Iš anksto dėkojame už suteiktą paramą!

 

 

Vogelbescherming

 
© Lietuvos Ornitologų Draugija
e-sprendimas: ivc.lt
 


SiteSupra Trial Version
refresh delayed for 3 seconds