www.birdlife.lt

Paieška

Sužinok viską apie paukščius

  Veikla
  Naujienos
  Apie LOD
  Paukščių tyrimai
  Renginiai ir akcijos
  LOFK
  Jei radote paukštį...
  Projektai

 LOD > Naujienos


 
Kviečiame registruotis į tilvikinių paukščių pažinimo mokymus ir plėšriųjų paukščių pažinimo seminarą

   Lietuvos ornitologų draugijos narius kviečiame dalyvauti tilvikinių paukščių pažinimo praktiniuose mokymuose ir plėšriųjų paukščių pažinimo seminare, kuris vyks š.m. gegužės mėn. 14 – 16 d. Nemuno deltos regioniniame parke.  Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame iš anksto registruotis.
   Lietuvos ornitologų draugija, įgyvendindama Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų bei Lietuvos bendrai finansuojamą paprojektį "LOD visuomeninės /gamtosauginės veiklos sustiprinimas ir įvaizdžio formavimas įtraukiant visuomenę į aplinkosauginių tyrimų veiklą" (paprojekčio įgyvendinimo sutarties numeris 2004-LT0008-NVO-1EEE/NOR-02-059), draugijos nariams organizuoja tilvikinių paukščių pažinimo praktinius mokymus ir plėšriųjų paukščių pažinimo seminarą, kuris vyks š.m. balandžio 14 – 16 d. Nemuno deltos regioniniame parke. 
Mokymų ir seminaro dalyvius į Nemuno deltą nuveš ir parveš autobusas, kuris išvažiuos iš Vilniaus ir važiuos pro Kauną. Dalyvių maitinimo ir nakvynės išlaidas padengs organizatoriai.
   Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame iš anksto registruotis išsiunčiant elektroninį laišką (būtinai nurodant vardą, pavardę, kontaktinį telefoną, el.pašto adresą ir miestą, iš kurio važiuosite autobusu) adresu:
ausra.vaitauskaite@birdlife.lt  Renginio programa ir detalesnė informacija bus pateikta vėliau.
   Dėl riboto dalyvių skaičiaus, mokymuose ir seminare pirmiausiai bus kviečiami dalyvauti aktyviausi draugijos nariai. Užsiregistravus, patvirtinimas, kad esate kviečiamas, bus atsiųstas vėliau.« Atgal
 


 
© Lietuvos Ornitologų Draugija
e-sprendimas: ivc.lt
 


SiteSupra Trial Version
refresh delayed for 3 seconds